دعوت به همکاری

سایت روان اینفو از کلیه دانشجویان و پژوهشگران در زمینه فعالیت های زیر دعوت به همکاری می نماید:
1- تهیه و آماده سازی پرسشنامه های علوم رفتاری
2- ارسال فایل مقاله، گزارش کارورزی، گزارش آزمون های روانی، تحقیقات مربوط به دروس کارشناسی ارشد در رشته های روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی، ترجمه مقاله و غیره...
3- همکاری با سایت در زمینه درج مطالب و اخبار حیطه های مختلف سایت
شرایط ارسال محصولات
1- فایل های ارسالی می توانند در قالب فایل های Word، PDF، Power Point، و سایر فرمت ها ارسال شوند.
2- فایل ارسالی باید حاصل مطالعات، تجربه ها و پژوهش های شخصی فرستنده باشد و در صورت همکاری وی با شخص یا اشخاص دیگر در تهیه محصول، هماهنگی لازم با آنها برای ارسال محصول انجام شده باشد. در صورت وجود هرگونه ادعایی از طرف اشخاص ثالث، فرستنده فایل مسئول می باشد و سایت روان اینفو هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
3-  هر گونه کپی برداری از پرسشنامه ها (منظور توضیحات مربوط به پرسشنامه می باشد نه نحوه نمره گذاری و خود پرسشنامه) و مطالب سایت های دیگر و ارسال آنها برای سایت روان اینفو غیر مجاز می باشد و در هر زمانی که حقیقت کتمان شده فاش گردد منجر به فسخ قرار داد می شود.
4- موضوع فایل ارسالی باید در حیطه یکی از مباحث مرتبط با مدیریت که در دسته بندیهای سایت ذکر شده است، باشد (تشخیص این مورد به عهده هیئت تحریریه سایت روان اینفو می باشد).
5- سایت روان اینفو در انتخاب، ویرایش، تلخیص یا اصلاح فایل های دریافتی آزاد است.
6- حق الزحمه فایل ارسالی به دو صورت واگذاری فایل (با انتخاب این روش فایل خود را با دریافت مبلغی برای همیشه به سایت روان اینفو واگذار کرده و هیچگاه هیچ مبلغ دیگری دریافت نکرده و حق فروش فایل خود به سایت های مشابه را نخواهید داشت) و حق تألیف (در این روش درصدی از قیمت محصول ضربدر تعداد فروش محصول در بازه های زمانی شش ماهه به عنوان حق تألیف به شما پرداخت می شود) می باشد.
در صورت تمایل به درخواست خود را در فرم تماس با ما ارسال کرده یا به info@ravaninfo.ir  بفرستید. همچنین می توانید در صورت تمایل با شماره 09331510933 تماس بگیرید.

توسط : admin | تاریخ : 1393/06/17 | نظرات